Loading

Kurumsal

Bir radyonun içinde yer almanın en güzel yanı; her gün yeni bir heyecanı tekrar yaşamaya başlıyor olmanızdır.

365 gün yayın akarken, siz de onun peşinde akıp gidersiniz. Çalan her şarkı sizi kalbinizin ve duygularınızın eşliğinde alır götürür bir yerlere Biz Göksun FM olarak  "Bölgede Yükselen Sesiniz" sloganı ile çıktığımız yolda, sizi yani dinleyiciyi dinlemeye devam ediyoruz. Bu kadar kısa sürede çok oyunculu bir platformda adımızı duyurmuş olmanın tek sırrı bu belki de.. Bizi dinleyenler olsun beklentisinden önce, 24 saat yayında sizi dinleyen bir radyo olmaya çalışıyoruz. İstekleriniz, hayata bakışınız, zevkleriniz ve beklentileriniz bizim için önemli.

365 günün her gününde, her saatinde, çaldığımız her şarkıda, her merhabamızda, her anonsumuzda bizi dinleyen herkesi çok kıymetli kabul ediyoruz. O yüzden radyomuzda her tarz müziğin en iyi örneklerini dinleyicilerimize sunuyoruz. Her yaş grubuna, her algıya, her duruşa, her umuda söyleyecek bir sözümüz, çalacağımız bir şarkımız, birlikte söyleyebileceğimiz bir türkümüz var.

Aşka duyduğumuz saygı kadar, gurbeti de hesaba katıyoruz şarkılarımızı seçerken... Bırakıp gidenin ardından sitem dolu bir şarkıyı çalarken, dostluğunu hiçbir pahaya değişmemiş vefalı dostlar için de türkülerimiz var.

O yüzden bizi, arabanızla işinize giderken, evinizde kahvaltı sofranızda, uykunun sizi terk ettiği bir gecede yatağınızın içinde, güneş gözlerinizden öperken, hastane kapısında, ofisinizde çay molasında, bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan ya da hayatınızın herhangi bir limanında gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz.

Hepsi birbirinden hünerli ve deneyimli programcı kadromuz ve diğer çalışanlarımızla her günü yılın ilk günü kabul ederek mikrofonumuzu açık tutuyoruz.

Çalacak şarkılarımız, verecek selamlarımız, paylaşabileceğimiz tasa ve sevinçlerimiz var olduğu sürece biz de sesimizi 24 saat var kılmaya devam edeceğimizi umuyoruz.

Yaşadığımız ve ait olmaktan onur duyduğumuz ülkemizde “Bölgede Yükselen Sesiniz” olmaya devam edeceğiz. Yağmur yağarken, güneş ısıtırken, kar umutlarımızı aydınlatırken, rüzgar başımızda kavak yelleri estirirken biz de yanınızda bir arkadaşınız olarak yer almaya devam edebilirsek ne mutlu bize...

Şarkılar ve türküler yakamızı hiç bırakmasın. Ne zaman isterseniz bir radyo düğmesini çevirmek kadar yakınınızdayız ve 24 saat sizi dinlemeye devam ediyoruz.

Kesintisiz ilkeli, saygın ve içerikli yayınını FM bandı 98.5 frekansından başta Göksun olmaz üzere, çevre köy ve kasabalarda dinlenebilmektedir. Ayrıca internet sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden de tüm dünyadan dinlenebilmektedir.

YUKARI